Pro plynulejší zobrazování produktů a tedy pro pohodlnější nakupování na našem eshopu využíváme soubory cookies. Prohlížením souhlasíte s jejich používáním.

KONTAKTY

SVK Praha Company s.r.o.
Libčická 1
252 65 Tursko
tel: +420 220 610 591, +420 774 091 799
napište nám
(obchodní oddělení)
Objednávky přijímáme i telefonicky nebo emailem

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 1 350,00 Kč
skladem

O nás
O nás

 

 

Jsme mladá firma založená v roce 2011. Převzali jsme štafetu po firmě s dlouholetou tradicí. Momentálně (březen 2016) zásobujeme pravidelně zhruba 800 zákazníků po celé ČR od restaurací, barů, hotelů a penzionů přes kanceláře, státní instituce či zařízení, jako jsou školy, školky, úřady a nemocnice, až po průmyslové výrobce, autoservisy, benzinky, úklidové firmy, drogerie a další. Hlavním cílem našeho podnikání je odlišit se od konkurence kvalitou a cenou za zboží, což nám umožňuje spolupráce s Českými výrobci. Zakládáme si na vstřícnosti, důvěře, profesionalitě a spolehlivosti. Výhodou spolupráce s naší firmou jsou:

 

  • flexibilita - disponujeme teoreticky neomezenou skladovou zásobou, protože distribuujeme zboží přímo z výroby.
  • kvalita výrobků - spolupráce s Českými výrobci a přímá distribuce z výroby zamezuje vnějším vlivům, které přímo působí na kvalitu výrobků. Výrobky nemusí podstupovat dlouhé a náročné převozy. Neztrácí tedy na kvalitě vlivem časté manipulace při několikanásobném nakládání, vykládání a dalším manipulováním při uskladňování. Tato spolupráce nám také dovoluje přímou kontrolu nad výrobky a okamžitou reklamaci.
  • cena - nespornou výhodou budiž cena, která je v rámci spolupráce s českými výrobci na velmi nízké úrovni v závislosti na kvalitě výrobků. Znovu i zde nepůsobí vlivy dopravy, manipulace a uskladnění produktů na jejich výslednou cenu, jak je tomu při dovozu ze zahraničí.
  • spolupráce - nejdůležitější výhodou je bezesporu spolupráce, řídíme se heslem "Náš zákazník náš král", vždy našim zákazníkům vycházíme maximálně vstříc. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, nikdy nám nejde totiž jen o jednorázový nákup, ale o trvalou spolupráci, kde pro zákazníka (v případě potřeby) vždy vymyslíme co nejefektivnější postup při zásobování. Naši pravidelní zákazníci mají samozřejmě možnost zaplatit zboží vždy až po dodání tzv. na fakturu.
  • Doprava zdarma - při objednání zboží nad hodnotu 2 000,- Kč bez DPH dopravujeme zboží bez dalších příplatků (dopravné, balné, dobírka atd.), jinak je součet těchto příplatků za solidních 150,- Kč s DPH.

 

Těšíme se na spolupráci právě s Vámi.

 

Tým SVK Praha Company 

 

 

OGY1ODY3Yj