Pro plynulejší zobrazování produktů a tedy pro pohodlnější nakupování na našem eshopu využíváme soubory cookies. Prohlížením souhlasíte s jejich používáním.

KONTAKTY

SVK Praha Company s.r.o.
Libčická 1
252 65 Tursko
tel: +420 220 610 591, +420 774 091 799
napište nám
(obchodní oddělení)
Objednávky přijímáme i telefonicky nebo emailem

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 1 350,00 Kč
skladem

Úvod » PET

PET

Pro naše domácí mazlíčky nabízíme nově zboží od české firmy KIWI WALKER. Nabízíme širokou škálu věcé od pochoutek až po pelíšky a velmi kvalitní deky.


Nejčastějším domácím mazlíčkem je pes nebo kočka. Každý si nalezne zvířecího kamaráda podle svých představ a snaží se mu poté dát tu nejlepší péči.

Hřejivé teplo domova

Neexistuje snad nic krásnějšího, než je pohled do zvířecích očí. Když se tak ti naši mazlíčci na člověka podívají svým roztomilým pohledem a ještě k tomu přiloží svoji tlapku, aby na sebe ještě víc upozornili, to by se snad každý rozdal. Je pravdou, že takové pouto se dá těžko popsat. Je to až neuvěřitelné, jak němá tvář umí promlouvat. Navíc jsou vděční za pohlazení, vlídná slova a není divu, že si svůj domov chrání. Na druhou stranu snad nikdo na ně nezapomene při nákupu a v nákupní tašce poté domů nese nějakou tu dobrůtku. Je to harmonie, která vytváří jedinečné teplo domova.

Správná nabídka pro chovatele

Aby se vašim zvířecím miláčků dařilo, tak samozřejmě výrobci nabízí mnoho různých doplňků, které jsou zaměřeny na správný vývoj organismu, zdravý spánek a stravu. Pro jejich pohodlí se dá v současné době pořídit vše potřebné. Spánek a odpočinek je pro kočky i pejsky velmi důležitý a rozhodně nikdo neudělá chybu s Kiwi Walker.

Deka, která překvapí

Kiwi Walker je deka, kterou ocení nejen chovatelé, ale právě zvířecí kamarádi

  • je kvalitní z polyesterového fleece materiálu
  • poskytuje to správné pohodlí
  • měkká a teplá
  • je příjemná na dotek
  • ideální pro všechny zvířátka
  • její oboustranná varianta dává možnost zvolit různou stranu

Pet Kiwi Walker se vyrábí ve dvou provedeních.

  • Do malých pelíšků, pro malá plemena, která jsou poté hebká a příjemná na spinkání.
  • Velké deky se mohou použít jako přehoz přes pohovku, pro větší plemena nebo je lze položit na jiné větší plochy. I tak budou dostatečně hebké.

Případně lze zakoupit do kompletní výbavy ještě matraci s paměťovou pěnou, položit tuto příjemnou deku na ni a poskytnout dokonalý komfort pro odpočinek.

Komfort na spaní či odpočinek

I zvířata potřebují odpočívat a mít dostatečně kvalitní spánek. Pro velká plemena psů je naprosto ideální matrace s paměťovou pěnou. Pěna totiž dostatečně obejme vašeho kamaráda a sníží tlak na klouby, zvláště pokud s nimi má problémy. Má to přirozeně velmi příznivý vliv na celou páteř. Poté takový pelíšek s Kiwi Memory Foam Sandwich, což je kombinace ortopedické paměťové pěny s vrstvou pevnější prodyšné pěny, je ideální dárek. A vůbec nebude vadit, když bude umístěný na tvrdé podlaze. Váš mazlíček si totiž bude vychutnávat komfortní ležení.

NmU5NmQ