Pro plynulejší zobrazování produktů a tedy pro pohodlnější nakupování na našem eshopu využíváme soubory cookies. Prohlížením souhlasíte s jejich používáním.

KONTAKTY

SVK Praha Company s.r.o.
Libčická 1
252 65 Tursko
tel: +420 220 610 591, +420 774 091 799
napište nám
(obchodní oddělení)
Objednávky přijímáme i telefonicky nebo emailem

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 1 350,00 Kč
skladem

Úvod » Úklidové vozíky a mopy

Úklidové vozíky a mopy

Pro kvalitní úklid je potřeba profesionální vybavení, mezi které patří úklidové vozíky jednokbelíkové nebo dvojkbelíkové od Anglické firmy BAYERSAN


Díky moderní technologii a široké nabídce produktů se zdá, že i profesionální úklid půjde pěkně od ruky, zvláště když na pomoc přispěchají kolečka.

Pomocníci, bez kterých se úklid neobejde

Určitě pokud vlastníte úklidovou firmu, tak chcete ji vybavit profesionálními produkty. Mezi skutečně velké pomocníky patří úklidové vozíky a mopy. Pokud uvažujete o koupi úklidových vozíků, tak chybu rozhodně neuděláte, jen je třeba vybrat ten správný, který vám usnadní práci, bude efektivní a samozřejmě kvalitní.  Mezi tyto produkty patří úklidové vozíky od anglické firmy Bayersan a vybrat si tak lze s jedním nebo dvěma kbelíky. Hodně bude záležet na prostředí a podmínkách, ve kterých se budete pohybovat. Jedno je jisté s těmito pomocníky na úklid můžete tiše uklízet i ve zdravotnických zařízeních, kde není preferován hlučný provoz. Samozřejmě lze dokoupit i další pomůcky jako jsou různé držáky, kam lze odložit úklidové prostředky.

Jednovědrové úklidové vozíky – v podstatě se od sebe liší barevným provedením a velikostí vědra, na 20 nebo 25 litrů. Jedná se o pevnou konstrukci, která spolehlivě dopraví vědro společně se ždímačkou do všech provozů, kde se budete pohybovat.

Dvouvědrové úklidové vozíky – plastové provedení se dvěma vědry lze opět zakoupit ve dvou variantách. 2x25 litrů a 2x18 litrů. Přirozenou součástí je vědro na vodu a ždímačka, čímž je zajištěný dokonalý úklid různých ploch. Nechybí rovněž odkládací prostor na úklidové prostředky a pomůcky. Tento typ vozíků se hodí na veškerý úklid od kanceláří až po větší provozy, ale rovněž domácnosti.

Mop – nesmírně důležitou součástí úklidového vybavení je mop a samozřejmě náhradní návleky. S úklidovými vozíky tvoří neoddělitelnou součást úklidového vybavení nejen pro úklidové společnosti, ale je vhodný do každé domácnosti, případně firmy, menšího obchodu a podobně.

Mop Euro je plochý, čímž pěkně přilne k podlahové krytině a jeho nesmírnou výhodou je, že se dá s ním pracovat jak za sucha, tak mokra. Pohodlné uchopení a pohyb zajišťuje pevná násada. Mopy se snadno udržují díky pružnému návleku, jehož základem je mikrovlákno, které se dá snadno odejmout a vyměnit.

Mop EURO plochý s mikrovláknem 43x14cm a s násadou je účinným pomocníkem i při úklidu v domácnosti. Mop Ecomicrofiber vám zajisté usnadní práci a návlek je vhodný pro všechny druhy mopů.

YWMzYTI