Pro plynulejší zobrazování produktů a tedy pro pohodlnější nakupování na našem eshopu využíváme soubory cookies. Prohlížením souhlasíte s jejich používáním.

KONTAKTY

SVK Praha Company s.r.o.
Libčická 1
252 65 Tursko
tel: +420 220 610 591, +420 774 091 799
napište nám
(obchodní oddělení)
Objednávky přijímáme i telefonicky nebo emailem

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 1 350,00 Kč
skladem

Úvod » Dezinfekce prostor Ozonem

Dezinfekce prostor Ozonem

Dovolujeme si  Vám nabídnout vysoce efektivní dezinfekci prostor průmyslovým přístrojem na bázi ozonu. Akci provádíme profesionálním přístrojem OZOKILLER 20g/hod, který je schopný čistit až 5000m3 najednou. Rádi Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku, stačí zavolat či napsat.


Ozon je nejsilnější oxidační činidlo, které má člověk na Zemi k dispozici.

Jde o nejúčinnější a ekologickou metodu zaručené likvidace virů a bakterií ozonem.

Ozon svými mohutnými oxidačními schopnostmi odbourává vysokomolekulární sloučeniny a rozrušuje jedovaté aromatické látky.

Maximální bezpečnost a účinnost.

Čištění ozonem je tak vhodné i v místnostech, které obývají malé děti, alergici anebo domácí mazlíčci. Ozon žádným způsobem přírodu kolem nás nekontaminuje ani nepoškozuje.

Po použití ozonu v místnosti nezůstávají žádné stopy ani toxická rezidua. Proto ozon nezpůsobuje žádné alergické či dýchací potíže.

Při použití ozonu nemají bakterie a viry sebemenší šanci. K zabití bakterií, virů, plísní a hub stačí hladina ozónu o hodnotě 0.4ppm. Dezinfekční účinnost je 25x efektivnější než kyselina chloritá (NOCl), 2 500x účinnější než chlornan (ClO), 3 000x rychlejší než chlór (Cl), 5 000x silnější než chloramin (NH2Cl). Bez vedlejších účinků.

Žádná chemie

Ozon nezatěžuje životní prostředí

Po desinfekci se ozon rychle rozpadá na dvojatomový kyslík (O2)

Jednoduše zabije bakterie, viry, plísně a alergeny v ovzduší a v prostorách

Likvidace veškerých zápachů – kouř, pot, zatuchlost, plísně, choroboplodných zárodků, spáleniny, zápach ze zvířat, karcinogenní a alergenní mikroorganismy v podlahách, stěnách, stropech, autosedačkách a kobercích.

Odstranění parazitů, drobného hmyzu, brouků, pesticidů, herbicidů Desinfekce ozonem vám umožní znovu dýchat čerstvý vzduch.

YjNmYm