Pro plynulejší zobrazování produktů a tedy pro pohodlnější nakupování na našem eshopu využíváme soubory cookies. Prohlížením souhlasíte s jejich používáním.

KONTAKTY

SVK Praha Company s.r.o.
Libčická 1
252 65 Tursko
tel: +420 220 610 591, +420 774 091 799
napište nám
(obchodní oddělení)
Objednávky přijímáme i telefonicky nebo emailem

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 1 350,00 Kč
skladem

Úvod » Výhodné dezinfekční sety

Stojany na dezinfekci a dezinfekční sety

Dávkovače a stojany na dezinfekci rukou pro vaši stoprocentní čistotu. Nabízíme výhodné dezinfekční sety v kombinaci s kovovým či nerezovým stojanem a dávkovačem mýdla či dezinfekce. Dávkovače jsou buď manuální či bezdotykové. Dávkovače jsou vhodné pro tekutou dezinfekci, čistící gely, bezoplachová antibakteriální mýdla.

Variant pro vaše firmy, domácnosti, či provozny máme více, snažíme se vyhovět každému z našich zákazníků individuálně, nabízíme proto tyto dezinfekční sety v kombinaci se stojany pro vaši bezpečnost, komfort a bezproblémový chod.

Většina dávkovačů je napájena 6 tužkovými bateriemi, některý z dávkovačů také nabízí napájení 9V adaptérem. Nabízíme kombinace dávkovačů v plastovém provedení či nerezovém, nicméňe kombinace pro vás může být dle přání. Stačí si vybrat, napsat či  zavolat a my vám vše připravíme, dovezeme či pošleme na vaši adresu.

Nabízíme také sestavování a připevnění dávkovačů ke stojanům, dle domluvy. Nicméně je to velice jednoduché a nezabere vám to více, jak 10 minut.


MmU2MWJh